Компанія Cemark презентувала Програму стажування для студентів Львівської політехніки

Надіслав: vpzv , дата: чт, 02/29/2024 - 11:47
В роботі
Афіша заходу
Основна інформація
Тип події
Приналежність події
університет
Тематика
Суспільство
Місце проведення
Національний університет «Львівська політехніка», ІХ навч. корпус, 101 к.
Організатори
Відділ працевлаштування та зв'язків з виробництвом
Опис події

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом організував  для студентів Львівської політехніки  презентацію Програми стажування компанії Cemark.

Компанію  Cemark у Львівській політехніці представили:

Олександра Ліннік - Спеціаліст з розвитку та навчання персоналу компанії Cemark;

Олена Калашнікова - HR Менеджер ПрАТ «Миколаївцемент»;

Володимир Сагаль -  Начальник управління технології та якості ПрАт «Миколаївцемент».

Під час презентації представники компанії докладно розповіли про програму стажування, вимоги до претендентів та перспективу їхнього кар’єрного зростання.

Студенти та викладачі, які відвідали презентацію, мали змогу безпосередньо поспілкувалися з фахівцями та дізнатися всі особливості програми стажування.

Цього року компанія Cemark запрошує взяти участь у відборі талановитих студентів та випускників:

• Інженерів - механіків
  • Інженерів - електриків
  • Інженерів - технологів
  • Інженерів - будівельників
  • Інженерів з охорони праці
  • Економістів
  • Бухгалтерів
  • Фахівців з договірної роботи
  • Спеціалістів з інновацій

Програма стажування орієнтована на студентів III-VI курсів ЗВО та випускників з подальшим працевлаштуванням на підприємствах Групи CRH в Україні.

Стажування є оплачуваним, триває один рік і проводиться на базі одного з найбільших у Європі заводів з виробництва цементу –  АТ «Подільський цемент» в місті Кам’янець-Подільський.

За цей період учасники програми знайомляться з усіма бізнес-процесами, співпрацюючи з командою спеціалістів в рамках реального виробничого процесу. Найкращі стажери отримають можливість  приєднатись до міжнародної програми стажування та відвідати найпрогресивніші підприємтсва групи CRH за кордоном.

Детальніше про Програму: https://cemark.ua/programa-stazhuvannya

ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКУ, ЯКЩО ВИ:

· Студент останнього курсу або випускник за профільним фахом

· Володієте англійською мовою на рівні Intermediate та вище

· Готові до переїзду в межах України

· Наполегливі та швидко навчаєтеся

· Умієте працювати в команді і досягати результатів

· Захоплюєтесь своєю професією та прагнете розвитку

Подати заявку: https://forms.office.com/e/GxcBZLZ3gX

Більше інформації про кар’єрні можливості та цікаві пропозиції від компаній-роботодавців – у телеграм-каналі Студії кар’єри Львівської політехніки.

Прізвище та ім'я контактної особи
Світлана Гладун
Посада контактної особи
Начальник відділу працевлаштування та зв'язків з виробництвом